Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží a reklamace
 

Vrácení  

Pokud Vám šperk nesedí nebo nevypadá tak, jak jste si představovali, máte po obdržení své objednávky 14 dní na vrácení zboží.

Nejdříve prosím vyplňte náš online formulář nahoře. Skrze něj od Vás jednoduše získáme veškeré potřebné informace. Po vyplnění formuláře Vám přijde e-mailem štítek na Zásilkovnu, který můžete vytisknout doma nebo na pobočce Zásilkovny. Zboží prosím pečlivě zabalte, na balík nalepte štítek a odneste na pobočku Zásilkovny. Vrácení zboží přes Zásilkovnu je zpoplatněno částkou 65 Kč. Tuto částku Vám následně odečteme z celkové výše částky za vrácené zboží. 

Na vyřízení vratky máme 14 dnů od okamžiku, kdy vyzvedneme Váš balíček. Pokud zboží včetně obalu vrátíte v poškozeném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení vzniklé škody.

 

Výměna

Možnost přímé výměny zboží nenabízíme. Jestliže máte zájem o jiné zboží než jste si objednali, zadejte si prosím novou objednávku a původní zboží nám vraťte dle postupu uvedeného výše. Děkujeme za pochopení!   

 

Reklamace

Pokud je se zbožím něco v nepořádku, vyplňte prosím náš online formulář výše. Pokud možno přidejte k žádosti o reklamaci i fotografii s vadou produktu. Následně se s Vámi co nejdříve spojíme, zhodnotíme zda je nutné, abyste nám reklamovaný produkt posílali zpět k dalšímu posouzení a následně celou reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 kalendářních dnů. Zákonná záruční doba je 24 měsíců od zakoupení zboží.