Novinky

Je to venku! Vánoční sety, které vám ušetří spoustu starostí.
Je to venku! Vánoční sety, které vám ušetří spoustu starostí.

Tak dlouho chystané vánoční sety, které jsme ladili do posledního detailu, jsou konečně v prodeji. A my máme obrovskou radost. Jsou totiž naprosto dokonalé. Začněme u krabičky, která dělá dárek dárkem. Ty naše v barvách letošních Vánoc - jednoduché tmavozelené se zlatým logem NIIKA, se budou pod stromečkem krásně vyjímat. Víte, co to znamená? Že s balením dárku tak nebudete mít žádnou práci. 

Nechte se unést obsahem

Každý set má své kouzlo a osobitost. Kombinace šperků v nich byla tvořena tak, aby šperky perfektně ladily, zároveň byly nadčasové, fascinující a potěšily nejednu ženu. Vybírat můžete celkem z 5ti různých stylů setů, abyste v nich mohli najít pravou tvář každé obdarované.

SET BOHO

Antický set zkombinovaných šperků značky Agapé tvoří náušnice, náhrdelník a prstýnek, které jsou do detailu propracované, díky ruční výrobě, na které si značka zakládá. V setu BOHO se bude každá cítit jako bohyně.

SET MAMA

Být mámou je nejen dar, ale zároveň i pořádný záhul. My bychom každé chtěli dopřát, aby se alespoň cítila skvěle. Proto jsme sestavili set MAMA, který obsahuje pozlacený náhrdelník s nápisem MAMA doladěný o jemný perličkový náhrdelník, jež vzájemně tvoří dokonalou harmonii. 

SET MINIMALISTIC

Kouzlo spočívá v minimalismu a zároveň i v našem setu pojmenovaném díky tomu MINIMALISTIC. Jemnost sponového náramku v kombinaci s pozlaceným prstýnkem v jednoduchých liniích dodá každodennímu outfitu pořádnou dávku elegance. 

SET PEARL

Nestárnoucí perly, značící bohatsví a krásu jsme poskládali do setu nesoucí název PEARL. Vznešená, přesně jako perly v kombinaci se silnějším pozlaceným náhrdelníkem, bude každá obdarovaná žena. Jemnost perel a výraznost jednoduchého náhrdelníku se krásně doplňují.  

SET MUST HAVE

Tento musí mít ve své šperkovnici opravdu každá. Originální kombinaci překříženého prstýnku s peckovými náušnicemi ve tvaru kroužků, to všechny od francouzské značky Agapé, zkrátka podlehnete! Neotřelé tvary šperků v jedné krabičce, to je set MUST HAVE. 

Vybrali jste si? Pokud ano a chcete jím být obdarovaná, máme malé doporučení. Nestyďte se a pošlete odkaz tomu, od koho byste si set přáli a pak už jen doufejte. Nikdo přece nechce vidět zklamaný pohled u stromečku. O:)

Číst článek
1 položek celkem